Audi A4: dane techniczne, testy, modele – Lendly

Zaloguj się

Blog

Najnowsze wpisy
Audi A4: dane techniczne, testy, modele

Audi A4: dane techniczne, testy, modele

Usługa wynajmu samochodów cieszy się aktualnie sporym zainteresowaniem na rynku i pozwala skorzystać, w przystępnej cenie, z wymarzonego auta. Dlaczego warto postawić na wynajem samochodu? Czym cechują się modele Audi A4?

Zalety wynajmu auta

Główną zaletą wynajmu auta jest fakt, że można to zrobić sprawnie i bez wychodzenia z domu. Po wybraniu danego modelu samochodu konieczne jest jego zarezerwowanie, a następnie odbiór. Klient nie musi zajmować się kwestiami formalnymi, takimi jak potrzebne przeglądy samochodu, czy też ubezpieczenie pojazdu. Zajmuje się tym wypożyczalnia, a zadaniem odbiorcy jest jedynie zadbanie o pojazd oraz uzupełnianie paliwa. Dzięki temu sprawnie skorzystamy z dowolnego samochodu, który na daną chwilę będzie nam potrzebny, jednocześnie ciesząc się atrakcyjnym zakresem cenowym. Jeśli dojdzie do awarii, zazwyczaj wypożyczalnie dają możliwość pełnego wsparcia technicznego oraz oferują zastępczy pojazd.

Audi A4 B8 – opis modelu i dane techniczne

Marka Audi cieszy się sporym zainteresowaniem wśród klientów, gdyż cechuje się niezawodnością i unikalnym stylem. Audi A4 B8 wyprodukowano w latach 2007-2015 – pojazd został zaprojektowany przez Juliana Hoeinga. Stanowi on koncepcję poprzednich aut tego modelu, z wpływem coupe A5. Okazuje się, że auto zbudowano na modyfikowanej płycie podłogowej VW Group MLB B8 i zwiększyły się nieznacznie jego rozmiary. Od 2012 roku skorzystać możemy z oferowanej wersji po faceliftingu, która prezentuje się niezwykle efektownie.

Jeśli chodzi o dane techniczne Audi A4 B8, są one następujące: długość (mm) 4721 (allroad 4721), szerokość (mm) 1826 (allroad 1841), wysokość (mm) 1427 (avant 1436, allroad 1495).

Audi A4 B7 – opis modelu i dane techniczne

Audi A4 B7 jest trzecim produkowanym modelem w rodzinie Audi A4. Powstał on w 2004 roku i stanowi kontynuację linii swojego poprzednika – przy czym sylwetkę auta delikatnie unowocześniono i zwiększono jej rozmiary. Cechuje się zastosowaniem najnowszej generacji i wyróżnia się unikalną stylistyką. Jest to model auta, który nabrał sportowego charakteru. Inspiracją do projektantów Audi A4 B7 był prototyp Nuvolari Quattro.

Dane techniczne Audi A4 B7 pojazdu kształtują się następująco: długość – 4586 mm (kabriolet 4573), szerokość – 1772 (kabriolet 1777), wysokość -1427 (kabriolet 1518).

Audi A4 B6 – opis modelu i dane techniczne

Druga generacja modeli Audi A4 B6 miała swoją premierę w 2000 roku. Jeśli chodzi o stylistykę, auto nieznacznie różni się od poprzednika, jest jednak nieco większe i posiada smuklejsze kształty nadwozia. Cechy te nawiązują bardziej do modelu A6 – podobny jest także tył Audi A4. Rok później na rynku powstał nowy A4 Avant, a po pewnym czasie wprowadzono dwudrzwiową wersję kabrio, która stanowiła następstwo modelu Audi Cabriolet.

Jeśli chodzi o masę całkowitą Audi A4 B6, wynosi ona 1845 – 2140 kg, natomiast wymiary kształtują się na poziomie 4547 mm długości, 1766 mm szerokości i 1428 mm wysokości.

Audi A4 B5 – opis modelu i dane techniczne

Generacja tego typu pojawiła się na rynku w 1994 roku i stanowiła kontynuację tradycyjnego Audi 80. Jednakże pod względem stylistycznym i technicznym Audi A4 B5 ma niewiele wspólnych cech z Audi 80. Dostępny jest również w sportowych wersjach S4 oraz RS4, natomiast model kombi nosi nazwę A4 Avant. W 1998 Audi A4 B8 przeszedł lekki lifting, a w 2001 roku zakończono produkcję.

Wymiary Audi A4 B5 są następujące: 4520 mm długości, 1733 mm szerokości i 1415 mm wysokości. Wersja kombi natomiast to 4488 mm długości, 1733 mm szerokości i 1410 mm wysokości.

Wynajem online – przejażdżka wymarzonym samochodem

Lendly.pl umożliwia lokalne wynajęcie auta dowolnej marki i dowolnego rodzaju – w ofercie znajdziemy auta sportowe, luksusowe, budy, czy też osobowe. Rezerwacji dokonamy sprawnie i bez wychodzenia z domu, odbierając wymarzony pojazd z najbliższego miasta. Dzięki Lendly cieszyć się możemy doskonałą obsługą i pomocą na każdym etapie poszukiwania auta na wynajem, bazując na nowoczesnych modelach spełniających nasze oczekiwania. Usługa wynajmu samochodów daje wiele możliwości i pozwala zaoszczędzić czas oraz środki pieniężne.

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chwilowa przerwa

Drodzy Klienci,
Chwilowo jesteśmy niedostępni. Niebawem do Was wrócimy. Katalog samochodów na wynajem, nadal pozostaje do Waszej dyspozycji. Liczymy na wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności.