Dla najmującego - Lendly.pl - Wypożyczalnia samochodów luksusowych

Zaloguj się

Wynajem samochodu z LendlyJak to działa i dlaczego warto?

Lendly to wyjątkowy serwis, który pozwoli Ci w bezpieczny i wygodny sposób wynająć samochód dla Ciebie lub Twojej firmy.

IMG 4129 - Dla najmującego - Wypożyczalnia samochodów sportowych i luksusowych

Niepowtarzalna oferta

Współpracujemy z wieloma wypożyczalniami w całej Polsce, dzięki czemu mamy niepowtarzalną ofertę wynajmu samochodów!

Sprawdzone wypożyczalnie

Dbamy, by nasi klienci wypożyczali samochody tylko z pewnych i sprawdzonych wypożyczalni, dlatego reagujemy na każde zgłoszenie problemu.

Najlepsze ceny i obsługa

Możesz być pewny, że u nas otrzymasz najlepszą obsługę i ceny wynajmu. Bądź czujny, bo  u nas rabat może dopaść Cię w każdej chwili!

Jak zarezerwować samochód?

Rezerwacja telefoniczna

Pierwszym ze sposobów rezerwacji jest rezerwacja telefoniczna. Wystarczy, że zadzwonisz pod numer i przekażesz informację, jakiego samochodu szukasz. Jeżeli nie masz konkretnego życzenia, możesz podać miejscowość, termin i budżet, a my znajdziemy dla Ciebie najlepszą dostępną opcję!

Rezerwacja online

Kolejnym sposobem jest rezerwacja online, której proces ciągle usprawniamy. Rezerwacja odbywa się w trzech krokach.

  1. Wybierz samochód z wyszukiwarki
  2. Wybierz termin wynajmu, wprowadź dane i kliknij “Poproś o rezerwację”
  3. Poczekaj na potwierdzenie rezerwacji przez naszego pracownika. Nie zawsze samochód jest dostępny w wybranym terminie.

Za wynajem samochodu zapłacisz dopiero przy odbiorze samochodu, wraz z podpisaniem umowy najmu.

Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, możesz skorzystać z przycisku “Zapytaj o wynajem” i wysłać do nas wiadomość.

Jak wygląda odbiór samochodu?

Odbiór samochodu umówisz telefonicznie z pracownikiem wypożyczalni. Możesz zapytać o dostawę samochodu pod podany adres lub poprosić o podanie miejsca odbioru. Przy odbiorze musisz mieć:

  • dowód osobisty
  • prawo jazdy

Czy obowiązuje kaucja?

Większość samochodów dostępnych jest bez kaucji, jednak niektóre wypożyczalnie stosują kaucję zwrotną. Informacje o kaucji są dostępne pod każdym ogłoszeniem w sekcji “Kaucja”. W razie wątpliwości, zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły.

Czy obowiązuje limit kilometrów?

W większości samochodów stosowany jest limit 300km/doba, ale niektóre samochody mają niestandardowy limit. Informacja o limicie km jest podana pod każdym ogłoszeniem w sekcji “Limit kilometrów”. W razie przekroczenia limitu, wypożyczalnia rozlicza przekroczone kilometry wg. podanej stawki (np. 50 groszy/km).

Jaki jest minimalny wiek kierowcy?

Większość samochodów jest dostępna dla najmujących od 18 roku życia, z ważnym prawem jazdy kat. B. Niektóre wypożyczalnie jednak wynajmują samochody osobom powyżej 21 roku zycia. Jeżeli masz wątpliwości, skorzystaj z przycisku “Zapytaj o wynajem” w sekcji Rezerwacja w ogłoszeniu lub zadzwoń do nas.

Chwilowa przerwa

Drodzy Klienci,
Chwilowo jesteśmy niedostępni. Niebawem do Was wrócimy. Katalog samochodów na wynajem, nadal pozostaje do Waszej dyspozycji. Liczymy na wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności.