Jaki samochód wynająć do ślubu? Auto na ślub - ceny i porady. – Lendly

Zaloguj się

Blog

Najnowsze wpisy
Jaki samochód wynająć do ślubu? Auto na ślub – ceny i porady.

Jaki samochód wynająć do ślubu? Auto na ślub – ceny i porady.

Auto na ślub – jaki samochód wynająć do ślubu?

Wynajem auta do ślubu często zajmuje ostatnie miejsce na liście spraw do załatwienia. Tymczasem auto na ślub powinno spełniać pewne wymogi, a wybór wcale nie jest taki prosty. Transport do kościoła i sali weselnej jest sprawą kluczową! Wybierając samochód do ślubu warto zwrócić uwagę na aspekty formalne, jak chociażby treść umowy. Oprócz kwestii praktycznych niebanalne znaczenie odgrywa również estetyka, która powinna być dostosowana względem motywu przewodniego wesela. To jednak nie koniec zagadnień wartych rozważenia jeszcze przed zawarciem umowy najmu samochodu. Sprawdź, jaki samochód wynająć do ślubu i jak uniknąć przykrych niespodzianek!

Kiedy sprawdzi się zabytkowy samochód do ślubu?

Wybór samochodu zależny jest przede wszystkim od preferencji przyszłych nowożeńców. Narzeczeni organizujący wesele w stylu boho, rustykalnym czy retro powinni zwrócić uwagę na samochody zabytkowe. W takim wypadku samochód do ślubu nie musi być utrzymany w kolorach bieli czy kości słoniowej. Częstym wyborem jest czarny samochód retro. Z kolei amerykańskie samochody vintage nierzadko wyróżniają się kolorem złotym czy błękitnym. Warto pamiętać, że zabytkowe auto na ślub powinno być utrzymane w dobrym stanie, a kierowcą samochodu na wesele musi być osoba doświadczona. Ponadto, planując wynajem samochodu na wesele warto wziąć pod uwagę liczbę pasażerów. W zabytkowym samochodzie świadkowie nie będą mogli towarzyszyć przyszłym małżonkom.

Dlaczego warto wybrać nowoczesne auto na ślub?

Gdy wystrój aranżowany jest w stylu klasycznym lub glamour sprawdzą się nowoczesne samochody. W grę wchodzą zarówno samochody sportowe jak również samochody luksusowe! W dniu ślubu warto zadbać o wygodę. W luksusowym samochodzie nie zabraknie miejsca dla świadków i… dla sukni ślubnej, której spódnica często jest bardzo obszerna. Co więcej, w przypadku wesela w nowoczesnym stylu można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i postawić na sportowe auto na wesele. W sportowych samochodach do ślubu często miejsca jest niewiele, lecz dreszczyk emocji związany z prowadzeniem takiego modelu rekompensuje tę niedogodność. W przypadku nowoczesnych samochodów luksusowych i sportowych nie trzeba obawiać się o stan auta. Gdy chodzi o wynajem nowoczesnego auta do ślubu, najczęstszym wyborem są samochody białe, srebrne lub czarne.

Wynajem auta do ślubu – kwestie formalne

Wynajem auta do ślubu zawsze musi być poprzedzony podpisaniem umowy. Powinny się tam znaleźć zapiski dotyczące postępowania w sytuacji, gdy samochód nie będzie dostępny w dniu ślubu lub kierowca się nie pojawi. Ze względu na tę ewentualność wiele osób wybiera ofertę wypożyczalni samochodów, a nie tę proponowaną przez osoby prywatne. W przypadku tej drugiej opcji trzeba dmuchać na zimne i zarezerwować dodatkowy samochód! Może to być nawet pojazd należący do kogoś z rodziny. W przypadku, gdy kierowcą ma być Pan Młody, znajomy lub członek rodziny warto wcześniej sprawdzić, jakie będą konsekwencje ewentualnego wypadku. Gdy kierowca jest osobą poszkodowaną koszty pokrywane są w ramach ubezpieczenia. W innej sytuacji problem może być trudny do rozwiązania.

Gdzie wynająć samochód na wesele?

Rozważając wynajem auta do ślubu nie trzeba przeglądać setek stron internetowych. Warto skorzystać z intuicyjnej wyszukiwarki portalu Lendly.pl, by szybko znaleźć samochód marzeń. Korzystając z Lendly można z łatwością znaleźć oferty dostępne w dogodnej lokalizacji, określając również cenę. Pozwala to także na szybkie ustalenie szczegółów dotyczących warunków umowy, takich jak konieczność wniesienia kaucji. W jednym miejscu dostępne są samochody luksusowe, osobowe, sportowe oraz busy do transportu gości weselnych. Ważnym atutem portalu jest bezpieczeństwo. W problematycznej sytuacji można skorzystać z pomocy za pośrednictwem ogólnodostępnej infolinii. Wszystko to jest możliwe bez wychodzenia z domu! To zarazem oszczędność czasu, którego w trakcie przygotowań ślubnych zawsze brakuje.

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chwilowa przerwa

Drodzy Klienci,
Chwilowo jesteśmy niedostępni. Niebawem do Was wrócimy. Katalog samochodów na wynajem, nadal pozostaje do Waszej dyspozycji. Liczymy na wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności.