Wynajem długoterminowy samochodów - Lendly.pl - Wypożyczalnia samochodów luksusowych

Zaloguj się

Wynajem długoterminowy samochodów

Wynajem długoterminowy samochodów to idealne rozwiązanie dla firm i przedsiębiorców, którzy poszukują nowoczesnych rozwiązań, dostosowanych do ich potrzeb w zakresie użytkowania pojazdów w firmie. Potrzeba dysponowania samochodem, bez konieczności występowania jako jego właściciel, jasno określone, comiesięczne koszty, które można ująć w kosztach uzyskania przychodu, umowa elastycznie dopasowania do indywidualnych potrzeb klienta – to zalety, dla których coraz więcej klientów decyduje się na skorzystanie z oferty wynajmu długoterminowego aut.

Przedsiębiorcy, którzy preferują użytkowanie pojazdu, bez konieczności wykupu go po zakończeniu umowy oraz nie chcą inwestować w często wysoką wpłatę własną – wybierają wynajem długoterminowy aut do swojej firmy. Kolejną korzyścią tego rozwiązania są usługi towarzyszące temu rozwiązaniu:

  • serwisowanie auta w cenie,
  • ubezpieczenie auta w cenie,
  • opony gratis

Wynajem długoterminowy samochodów – co trzeba wiedzieć?

Wynajem długoterminowy samochodów dotyczy szerokiej gamy marek i klas pojazdów. Pojazdy luksusowe czy użytkowe, małe i duże, limuzyny i auta dostawcze – wybór jest praktycznie nieograniczony, a oferta szyta na miarę potrzeb klienta. Czas trwania umowy, limit przejeżdżanych kilometrów, użytkowanie wyłącznie w celach służbowych lub także prywatnych – te kwestie określone zostaną w umowie, która z pewnością będzie korzystna dla wynajmującego. Wiele kwestii uregulowanych umową podlega negocjacji. Stanowi to doskonałą alternatywę dla klasycznego leasingu.

Abonament na samochód = wynajem długoterminowy, to dwa tożsame ze sobą pojęcia. Jedna, comiesięczna rata pieniężna w zamian za pełen pakiet rozwiązań i udogodnień związanych z korzystaniem z pojazdu. Uniknięcie dodatkowych kosztów związanych z naprawami czy regularnym serwisowaniem samochodu. Wymiana auta na nowe po okresie trwania umowy, bez problemu ze sprzedażą wysłużonego auta.

Jeżeli szukają Państwo samochodu na wynajem długoterminowy, zachęcamy do przejrzenia naszej oferty lub kontaktu. Prosimy o wypełnienie formularza poniżej.

    Chwilowa przerwa

    Drodzy Klienci,
    Chwilowo jesteśmy niedostępni. Niebawem do Was wrócimy. Katalog samochodów na wynajem, nadal pozostaje do Waszej dyspozycji. Liczymy na wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności.