Wynajem krótkoterminowy samochodów - Lendly.pl - Wypożyczalnia samochodów luksusowych

Zaloguj się

Wynajem krótkoterminowy samochodów

Wynajem krótkoterminowy samochodów to bardzo popularna opcja, szczególnie w dużych miastach. Coraz więcej osób z różnych powodów decyduje się więc na takie rozwiązanie. Czas najmu w tym przypadku obejmuje zazwyczaj okres od 1 do ok. 20-30 dni. Niekiedy wypożyczalnia udostępnia opcję przedłużenia.

Krótkoterminowy wynajem samochodów – dla kogo?

Wynajem krótkoterminowy auta to doskonała propozycja zarówno dla osób, które w danej chwili nie posiadają własnego samochodu, jak i dla tych, które potrzebują go jedynie okazjonalnie. Zakup i utrzymanie własnego pojazdu wymaga nieraz sporej inwestycji, o czym w przypadku najmu możemy zapomnieć.

Kto najczęściej jest zainteresowany krótkoterminowym wynajmem samochodów?

Najczęściej są to klienci indywidualni, których prywatny samochód znajduje się w naprawie. Niekiedy są to także firmy potrzebujące aut dla swoich pracowników przebywających w delegacjach lub dla gości. Po trzecie – turyści i osoby potrzebujące transportu na lotnisko i z lotniska do domu lub hotelu. Wypożyczalnia samochodów stwarza możliwość bezproblemowego i wygodnego przemieszczania się. Zdarzają się również klienci, którzy po prostu chcą przetestować dany model samochodu.

Jakie są zalety wynajmu aut?

Podróżowanie swoim autem, zamiast komunikacją publiczną lub taksówkami ma wiele zalet. Najem krótkoterminowy samochodu to przede wszystkim wygoda i komfort przemieszczania się. Ponadto zapłacimy mniej, aniżeli w przypadku podróżowania taksówkami. Ceny często są atrakcyjne, a dodatkową zachętę stanowi brak dodatkowych kosztów i bezpieczeństwo – otrzymujemy zatankowany i ubezpieczony samochód. Jedyne za co możemy dodatkowo zapłacić to ewentualne dotankowanie baku. Najem sprawdzi się także w przypadku ślubów, studniówek, wieczorów panieńskich i kawalerskich, czy wielu innych uroczystości, kiedy to zamarzy nam się przejażdżka luksusowym lub sportowym samochodem. Taki wynajem aut to czysta przyjemność.

Jeżeli są Państwo zainteresowani usługą wynajmu samochodu krótkoterminowo, zachęcamy do przejrzenia naszej oferty lub kontaktu. Prosimy o wypełnienie formularza poniżej.

    Chwilowa przerwa

    Drodzy Klienci,
    Chwilowo jesteśmy niedostępni. Niebawem do Was wrócimy. Katalog samochodów na wynajem, nadal pozostaje do Waszej dyspozycji. Liczymy na wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności.