Wynajem samochodów dla firm - Lendly.pl - Wypożyczalnia samochodów luksusowych

Zaloguj się

Wynajem samochodów dla firm

Wypożyczalnia samochodów dla firm, w której klientom zapewniana jest najwyższa jakość świadczonych usług staje się dobrym zamiennikiem dla np. leasingu chociażby ze względu na błyskawiczny i komfortowy proces realizacji umowy pod okiem wykwalifikowanego personelu. Wynajem samochodów dla firm (zarówno wynajem długoterminowy, jak i krótkoterminowy) to też częsta praktyka wśród małych i dużych przedsiębiorstw, ponieważ daje lepszą kontrolę nad budżetem. Wynajem samochodu dla firmy to wygodne rozwiązanie, które posiada wiele zalet, zwłaszcza dla firm, które:

 • nie chcą lub nie są w stanie decydować się na stałe zobowiązania finansowe,
 • potrzebują samochodów tymczasowych na czas wyjazdów służbowych,
 • nie znają długości okresu zapotrzebowania na samochód i preferują umowę na czas nieokreślony,
 • często zmieniają modele i rodzaje samochodów, w zależności od wymogów,
 • nie posiadają wkładu własnego na kupno samochodu.

Platforma internetowa do wynajmu samochodów Lendly zapewni Państwa firmie sprawdzone samochody na każdą okoliczność. Nasza firma obecnie oferuje najlepszą ofertę na wynajem krótkoterminowy na rynku. Samochody marki BMW, Mercedes, Lexus wynajmujemy bez kaucji i bez limitu kilometrów. Samochody są do odbioru w oddziałach w całej Polsce lub z dostawą pod wskazany adres.

Wynajem samochodów dla firm – jakie zalety?

Wynajem aut dla firm zapewnia dostęp do wielu samochodów klasy premium, także sportowych i luksusowych, a bogata oferta pozwala na dobór samochodu dostosowanego do aktualnych wymogów firmy. Dodatkowo, wypożyczalnia oferuje możliwość wymiany modelu samochodu na inny w dowolnym momencie, bez wnoszenia dodatkowych opłat. Wynajem auta dla firm to idealna alternatywa, ponieważ koszty wypożyczania samochodów są o wiele mniejsze niż koszt kredytu lub leasingu, zwłaszcza że wynajem nie zmniejsza zdolności kredytowej firmy – jego koszt wlicza się w koszt prowadzenia firmy.

Wszystkie samochody znajdujące się w ofercie wypożyczalni są na bieżąco serwisowane i solidnie sprawdzane pod kątem zdatności do użytku, a wszystkie jego ubezpieczenia są aktualne. Dzięki takiemu rozwiązaniu najemca nie jest zobowiązany do ponoszenia żadnych kosztów w razie usterki lub wypadku, a pojazd na czas naprawy można wymienić na inny model obecnie będący w ofercie.

Jeżeli szukają Państwo samochodu do swojej firmy, zachęcamy do przejrzenia naszej oferty lub kontaktu. Prosimy o wypełnienie formularza poniżej.

  Chwilowa przerwa

  Drodzy Klienci,
  Chwilowo jesteśmy niedostępni. Niebawem do Was wrócimy. Katalog samochodów na wynajem, nadal pozostaje do Waszej dyspozycji. Liczymy na wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności.