Wypożyczalnia aut - Lendly - Blog – Lendly

Zaloguj się

Blog

Najnowsze wpisy
Wypożyczalnia aut – Lendly – Blog

Wypożyczalnia aut – Lendly – Blog

Lendly – to już coraz bardziej rozpoznawalna marka w Polsce. Zrzeszamy najlepsze wypożyczalnie aut oferując rezerwację online, przez telefon lub e-mail.

Lendly to wypożyczalnia samochodów online.

Wynajmij samochód gdziekolwiek jesteś!

Wynajem samochodów online, która pozwala m.in. łatwo wyszukać i zarezerwować samochód.

Lendly to ciekawa platforma internetowa do wynajmu samochodów online. Zrzeszamy wypożyczalnie samochodowe z całej Polski i umożliwiamy rezerwację ich samochodów przez nasz portal. Jesteśmy takim centrum wynajmu, w którym docelowo są wszystkie samochody na wynajem i nie trzeba ich szukać osobno. Mamy auta osobowe, sportowe, luksusuowe, busy czy nawet elektryczne! Mamy specjalną kategorię DO ŚLUBU, gdzie potencjalny najemca, może znaleźć samochód do ślubu – z kierowcą lub bez! Portal jest także przeznaczony dla osób prywatnych, które mogą zacząć zarabiać na udostępnianiu swojego samochodu.

Pomysł zrodził się, gdy sami potrzebowaliśmy samochodu. Klasyczny proces szukania wypożyczalni jest bardzo zawiły. Niektóre wypożyczalnie są mało „internetowe” i np. nie mają przedstawionej oferty lub nawet numeru telefonu. Szukanie samochodu, dzwonienie od wypożyczalni do wypożyczalni stawało się coraz bardziej uciążliwe, a u nas jest to dużo prostsze, choć jeszcze nie idealne to ciągle pracujemy nad tym i stale rozwijamy portal Lendly.pl!

Czy to potrzebne?

Podobne rozwiązania istnieją w kilku krajach europejskich i mają się dobrze. Tak jak wcześniej napisałem sami mieliśmy problem z wynajmem auta, dzwoniąc od wypożyczalni do wypożyczalni było to trochę męczące i chęć dalszego szukania spadała. W Polsce również zaczęły się pojawiać takie platformy, ale to my byliśmy pierwsi. Można powiedzieć, że Lendly dostarcza unikatową usługę wypożyczania samochodów. Dzieje się tak za sprawą zupełnie innego procesu wynajmu samochodu, bardzo prostego, ale skutecznego modelu biznesowego i autorskiego oprogramowania. Warto zaznaczyć, że Lendly jest odbierane przez najemców bardzo pozytywnie i większość osób jest bardzo zadowolona z naszych usług!

A czy jest ktoś niezadowolony?

W tej chwili największym problemem z którym się zmagamy jest dostępność wyjątkowych samochodów na konkretny termin dla konkrentego klienta. Mimo, że mamy ponad 1000 samochodów różnych klas to przy tych popularnych zwykłych osobowych autach w sytuacji gdy nie mamy tego konkretnego Opla czy Skody jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie czy rezerwację proponując podobne auto tej samej klasy to nadal zdarza się, że czasami nie możemy zrealizować niestandardowej rezerwacji – bo po prostu nie mamy tego konkrentego pojazdu, na ten konkretny termin, w tym konkretnym mieście – o który akurat klient pyta.

Zazwyczaj ma to miejsce przy samochodach typowo sportowych, takich wyjątkowych, rzadko spotykanych. Jeśli ktoś chce wynająć tylko i wyłącznie Lamborghini Huracan, Audi RS7 lub nowe BMW M5 akurat we Wrocławiu i to już zaraz, na wczoraj, ewentualnie do jutra – a my na ten moment mamy tylko 2szt. takiego modelu w tej miejscowości (które zresztą cieszą się dużym zainteresowaniem) to czasami zdarza się, że niestety auto jest po prostu niedostępne w tym terminie i nie mamy innego takiego modelu. Proponowanie podobnego auta często jest po prostu odrzucane, bo klient akurat chce konkretnie te auto, o które pytał, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby w każdym mieście było przynajmniej po kilka sztuk najbardziej cięszących się zainteresowaniem samochodów.

W jakim mieście możemy wynająć samochód z Lendly?

Aktualnie jesteśmy już w 150 miastach i oferujemy ponad 1000 aut różnego segmentu nieustannie powiększając ofertę Lendly o kolejne lokalizacje i samochody. Ciekawostką jest to, że jeszcze pare miesięcy temu byliśmy tylko w 27 miastach i mieliśmy 600 samochodów dostępnych na platformie.

Jeśli chodzi o zachowanie konsumenckie, oczywistym jest, że w dużych miastach ludzie są bardziej obyci z takimi platformami i chętniej rezerwują samochody online. W mniejszych miastach przeważa telefon, email lub wiadomość na Facebooku. Zapraszamy wszystkich do obserwowania strony, bo codziennie wpadają nowe ciekawe auta na wynajem. Bądźcie również na bieżąco na naszym funpage Facebook czy Instagram 🙂

Wynajem aut Warszawa, Wynajem aut Wrocław, Wynajem aut Poznań, Wynajem aut Gdańsk,Wynajem aut Gdynia, Wynajem aut Sopot, Wynajem aut Zielona Góra, Wynajem aut Gorzów Wielkopolski, Wynajem aut Piaseczno, Wynajem aut do ślubu, Wynajem aut Zakopane, Wynajem aut Kraków, Wynajem aut Katowice,Wynajem aut Gliwice, Wynajem aut Częstochowa, Wynajem aut Lublin, Wynajem aut Białystok, Wynajem aut Suwałki, Wynajem aut Łódź, Wynajem aut Elbląg, Wynajem aut Tczew, Wynajem aut Szczecin, Wynajem aut Koszalin, Wynajem aut Kołobrzeg, Wynajem aut Mielno, Wynajem aut Władysławowo, Wynajem aut Puck, Wynajem aut Pruszcz Gdański, Wynajem aut Zamość, Wynajem aut Lubin, Wynajem aut Piła, Wynajem aut Kielce, Wynajem aut Bydgoszcz, Wynajem aut Chojnice, Wynajem aut Słupsk, Wynajem aut Legnica, Wynajem aut Wałbrzych, Wynajem aut Jelenia Góra, Wynajem aut Opole, Wynajem aut Oława, Wynajem aut Bielsko-Biała, Wynajem aut Tarnów, Wynajem aut Rzeszów, Wynajem aut Przemyśl, Wynajem aut Chełm, Wynajem aut Siedlce, Wynajem aut biała podlaska, Wynajem aut Łomża, Wynajem aut Giżycko, Wynajem aut Mrągowo, Wynajem aut Olsztyn, Wynajem aut Iława, Wynajem aut Grudziądz, Wynajem aut Konin, Wynajem aut Włocławek, Wynajem aut Płock, Wynajem aut Gniezno, Wynajem aut Inowrocław, Wynajem aut Kalisz, Wynajem aut Ostrów Wielkopolski, Wynajem aut Radom.

Powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chwilowa przerwa

Drodzy Klienci,
Chwilowo jesteśmy niedostępni. Niebawem do Was wrócimy. Katalog samochodów na wynajem, nadal pozostaje do Waszej dyspozycji. Liczymy na wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności.